Élet a földbirtokon - Szepetneki Szepetneki Áron földesúr kastélyában

A témához tartozó történet:
Éva596, Lolamacko
32 737 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Éva596
2024. október 16. 16:44
#7
Biztosan igazad van, csakhogy a 3. rész szeptember 25.-én,  4. rész október elsején, a 6. rész október 11.-én lett feltöltve. Akárhogy számolom a 4. és a 6. között 10 nap telt el.
A 3. és a 4. részt október 5.-én fogadták el, míg a 6. részt október 13.-án. Tehát itt sem volt halmozódás.
Halmozódás? Mindegyikre rá van írva, hogy hanyadik rész.
Az életvidám nyugdíjasokat üdvözlöm!
2
Ez egy válasz salsa 2024. október 16. 16:24-kor írt üzenetére.
salsa
2024. október 16. 16:24
#6
Mázlim volt. Bevillant, hogy az előző rész végén szépen megterítették az asztalt most meg sehol. Akkor néztem rá: jé ez a 6. rész! Felvontam a szemöldököm - mint Roger Moore az Angyal sorozatban - kiléptem, hátradőltem és vártam mi lesz. Így nem omlott össze a világképem. Megírta akkor más is, hogy soha ne küldjetek be egy napon több fejezetet! 4-5 napot hagyjatok közöttük akkor nem folynak egybe az adminok előtt. A megjelenést alig-alig befolyásolja. És itt ragadom meg az alkalmat, hogy az életvidám nyugdíjasok nevében ismét gratuláljak a történethez.
2
Ez egy válasz Éva596 2024. október 16. 16:06-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. október 16. 16:06
#5
Sajnos Örzse néni nem jósolta meg, hogy éjfélkor a 4. rész helyett a 6. részt teszik fel. Képzeld el azokat akik elolvasták, mert abban olyan dolgok voltak, amiknek az első három részben nyoma sem volt. Szerencsére reggelre helyre állt a rend, most kivételesen a fiúk gyorsan korrigáltak.
2
Ez egy válasz salsa 2024. október 16. 15:52-kor írt üzenetére.
Éva596
2024. október 16. 15:54
#4
Végtelenül egyszerű! Szepetnek Nagykanizsától nem messze nyugati irányban van, felette található Sormás, Nagykanizsától délre van Miklósfa. Ezek mind valós helyek, a térképen megtalálhatók. De nem Erdélyi, hanem Magyarországi helységek.
Mint ahogy Bőle András püspök, és Sági Balogh Jani és zenekara is valós személy volt. Igyekeztünk nem elszakadni a valóságtól, és minél hitelesebb történetet írni.
2
salsa
2024. október 16. 15:52
#3
Ti is megkérdeztétek Örzse nénét? Megjósolta, milyen sikeres lesz ez a művetek? Nagyon tetszik a milliő, hogy sok szálon fut a történet, és örülök, hogy a lányok mostanában így elkényeztetnek minket az írásaikkal. Hibátlan: 10 !
A 'bodakot' megpróbálom megsütni egyszer, olyasmi lehet mint a 'nan kenyér'.
2
kivancsifancsi
2024. október 16. 14:40
#2
Köszönöm az élményt, amit a történet olvasásával kaptam. Mint már említettem Erdélyi vagyok és most nekiállok kutakodni a történetben említett helységek után. Kíváncsian várom a további fejleményeket és bonyodalmakat.
3
T
Törté-Net
2024. október 16. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1