Tánc közben

A témához tartozó történet:
Selymi
18 443 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

t
tibee72
tegnap 12:31
#9
Ha megtörtén, hát megtörtént. És ha még jól is esett akkor egészségedre.😉
Van aki csak fantáziál róla és van aki meg is meri tenni.
Maradjon a Te titkod!🤐
Mondjuk szívesen kifaggatnálak róla, ha csak fantázia, ha megtörtént!?
3
Ez egy válasz Selymi 2024. szeptember 16. 17:02-kor írt üzenetére.
Selymi
2024. szeptember 16. 17:02
#8
Köszi. Ebből igazából a többes volt a lényeg és talán az izgalom, hogy a  kezdő táncpartnerem mit lép majd és hogyan. Direkt nem árultam el, hogy ő a férjem lenne, mert egy kis plusz izgalom nem árt ilyenbe sem. Nem állítom, hogy megtörtént, de ha mégis, akkor valószínűleg így eshetett volna.
Tudom, hogy ez se mindenkinek tetszik, bár nem erőszakos történet  és főleg nem tökéletes. Hogy mennyire hihető? Azt majd mindenki maga eldönti. 😀
Annak örülök, hogy legalább 2 embernek mégis tetszett. Ez volt az igazi cél. Köszönöm, hogy olvastátok.
1
Ez egy válasz tibee72 2024. szeptember 16. 12:19-kor írt üzenetére.
t
tibee72
2024. szeptember 16. 12:19
#7
Jó lett, jó többes. Szívesen olvasnám a folytatást.
2
Álmoska5
2024. szeptember 15. 17:48
#6
Te azt bizonyítod a 9.538  kommenteddel, hogy ki és milyen ember vagy. Benned él valamilyen gyűlölködő érzelem vagy  micsoda. Tudod én egy átlag alatti IQ -t lan, műveletlen senki vagyok a szemedben és ezért bántasz. Mi közöd van ahhoz, hogy én kit és miért - segítek- jó pontjaimmal valakit.

Nem elég volt, hogy elmartad Miriam nevű fiatal írónőt, igaz melléd állt rugdosni őt barátod, JakeAmaziing is.

Várd ki a halálomat, utána, már úgy sem tudok jó indulattal senki hóna alá nyúlni, csupán szívből jövő szeretettel!

De!   A Te csillagod is lefelé tart....  Örülök, hogy erről más "Élő Személy" dönt majd felettünk. Andres6 élet útja is egyszer véget ér....vajon mit fognak sokan fondolni

Tisztelettel, kedves igaz, rossz érzelmeket,( indulatot ) nem gerjesztő barátom.

"Álmoska5"
2
Ez egy válasz Andreas6 2024. szeptember 15. 16:24-kor írt üzenetére.
Álmoska5
2024. szeptember 15. 00:49
#2
Egy nagyon tartalmas baszás sorozat olvashatóm ami igen csak felborzolja testem keringési szokásait  ..
10.P.

"Álmoska5"
1
T
Törté-Net
2024. szeptember 15. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1