Állásinterjú

A témához tartozó történet:
Lolamacko
92 369 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Lolamacko
ma 14:03
#8
Köszönöm a dicséretet. Ehhez a történethez nem terveztem folytatást, de új sztorik mindig vannak a tarsolyomban, remélem azok is fognak tetszeni.
1
Ez egy válasz genius33 tegnap 16:06-kor írt üzenetére.
genius33
tegnap 16:06
#7
Ritkán olvasni manapság itt ilyen jól megírt történetet. Gratula az írónak! Nálam nagyon bejött! Remélem lesz egy második rész is.
2
p
papi
tegnap 13:00
#6
Nagyszerű volt, örömmel olvasom az ehhezhasonó történeteket. Köszönöm!
2
kivancsigi
2024. június 29. 17:10
#5
Csodálatos történet arról, hogy két eléggé eltérő helyzetű és gondolkodású ember nagy türelemmel és kitartással, hogy tud összecsiszolódni.
3
Fuller
2024. június 29. 10:22
#4
Kedves Lola! Nagyon jó a történet, nagyon tetszett, nem tudtam abbahagyni az olvasását, még el nem olvastam a teljes történetet! Köszönöm szépen! Csodálatos történeteket tudsz írni. 👍
3
Éva596
2024. június 29. 10:20
#3
Andreas6-al egyetértek. Egy kisemmizett fiatal asszonyból aki nagy nehezen tartja el a két gyerekét és egy kis szürke verébnek látszik, egy véletlen baleset miatt manökenné válik, akit mindenki csodál, és az eddig nőfaló főnöke halálosan belé szeret. De nem Lola lenne, ha a lány nem hárítaná el magától a férfit, aki tehetetlennek érzi magát, és féltékeny lesz mindenkire. De addig kavarodnak a szálak, mire a végére jön a szokásos Lolamackós boldog vég, a teljes egymásra találás a beteljesült szerelemmel. Itt az oldalon nincs még egy valaki, aki ilyen írásokkal örvendeztetne meg bennünket. Köszönöm, és gratulálok.
4
Andreas6
2024. június 29. 09:10
#2
Megint remekeltél.
3
T
Törté-Net
2024. június 29. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1