Ilonka bevezetett a szerelem rejtelmeibe

A témához tartozó történet:
Miriam
19 485 karakter
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Miriam
2024. június 29. 00:30
#7
Lolamacko: Jól érzed, valóban vonzódom a múltbéli témákhoz. Valahogy tisztábbnak, emberibbnek érzem azoknál az emberi reakciókat. Időben a legrégebbi történetem a kora középkori Kínában játszódik, és - legalábbi szándékaim szerint - tükröződik benne a konfuciusi filozófia. Igen, abban is igazad van, hogy én mindig mesélek. Mesélek az emberekről, korról, tévedésekről, sikerekről, botlásainkról, kisstílűségünkről. Mindenről, ami mi vagyunk.
Most egyébként egy 1918-22 között játszódó történeten dolgozom, ami egyszerre fikció és ugyanakkor történelem is. Egyike a kedvenc történeteimnek. Ide nem fogom feltenni, mert úgy látom, az itteni közönség nem igazán fogékony ezekre a témákra.  Magyarázkodásba pedig nem szeretnék újra és újra belebonyolodni...
1
Ez egy válasz Lolamacko 2024. június 28. 21:06-kor írt üzenetére.
Miriam
2024. június 29. 00:00
#6
Kösz mindannyiótoknak - Doriannak különösen!
1
doriangrey
2024. június 28. 23:11
#5
Szíp korrajz. Klassz AI-képek. Olvasható és szerethető, ami meglepett. Hogy ez Miri, vagy az öreg munkája, mindegy, a lényeg, hogy színvonalas lett. Szexleírás régies, szerethető, valósághű, de nem éri el a manapság elvárt izgalomgörbét - ez nem az író hibája, hanem a beteg társadalmunké. Nekem jó 10 pontra.
1
Lolamacko
2024. június 28. 21:06
#4
A képek szépek, mint egy régi mesekönyv. A történet jól kidolgozott. Nagyon otthon vagy ezekben a régen játszódó sztorikban. Ne sajnáld, hiszen értéket adtál ki a kezedből. Én küldtem 10 pontot. A lepontozást nem értem, de gondolj arra, hogy eddig 487 ember olvasta.
2
Miriam
2024. június 28. 20:25
#3
Alapos szerkesztés, gondos stilizálás, illusztrációk elkészítése után ROSSZABB értékelést kaptam, mint az eredeti. Sajnálom, hogy ennyit dolgoztam vele.
1
Tiltakozó77
2024. június 28. 00:23
#2
Romantikus és az illusztrációi emelik az írás értékét.10.p.
1
T
Törté-Net
2024. június 28. 00:00
#1
Mi a véleményed a történetről?
1