Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

okostóni
2003. június 13. 08:43
#24
Mi történt?
Már négy napja nincs frissítés, és az utolsó is igen gyenge volt.
1
Takezo
2003. május 17. 02:35
#23
törté-net: bocsi igazad van, töröld ha akarod, csak be voltam rúgva :(
1
T
Törté-Net
2003. május 16. 23:47
#22
tyty: Mutass 1 db fizetős reklámot, ok? Csak mert nincs... Kérd számon a Matávtól, a kormánytól, hogy miért nincs kétszer ennyi netező, akkor talán lenne pénz a reklámokban is...
Amúgy el vagy tévedve, mert a kollégiumokban is fizetni kell az internet-elérésért, már bocsika. :)

Takezo: Kultúra, pls...
1
Takezo
2003. május 16. 22:45
#21
saabi: nem azért, de visszafoghatnád magad... nem kéne mocskosszájúzni te paraszt... az, hogy te már bezártad volna az oldalt, csak is azt jelzi, hogy sokkal parasztabb vagy, mint törté-net... te takony, takarodj el innen, kis köcsög...
0
tyty
2003. május 16. 21:43
#20
Azt még elfelejtettem leírni, hogy azért nem megyek tüntetni, ahogy te írtad, mert ezzel az oldallal ellentétben az internetelérés soha nem volt ingyenes. Ha esetleg diák vagy még, akkor te is sírnál, ha a suliban vagy a koleszban hirtelen fizetni kellene keményen a nethozzáférésért.
1
tyty
2003. május 16. 21:38
#19
Áhh jól van, látom működik a cenzúra. Elvégre demokráciában élünk, vagy mifene.

Saabi, komolyan mondom elsírtam magam, ahogy így előadtad, hogy mennyire sanyarú sorsa van az oldal üzemeltetőjének. Gondolom a költségeket a saját konyhapénzéből állja, és éhezik amióta üzemel az weblap. Persze a sok reklám nem hoz semmit pénzt, nem is azért vannak, csak az oldalt színesítik. Remélem azért az oldal tulaja elküldött egy levelet mindenkinek, akinek megjelent itt anyaga, miszerint hozzájárul-e ahhoz, hogy pénzért legyen csak olvasható a műve.
Én nem mocskolódom, csak az internet szellemével ellentétesnek ítélem meg az ilyen változtatásokat. Ha alapból fizetős lett volna az oldal, akkor szerintem a kutya sem jött volna ide.
1
saabi
2003. május 16. 16:30
#18
Nem értem, hogy akik az internet ingyenessége mellett kardoskodnak, azok miért nem tüntetnek az ISP-k elött, hogy adják ingyen az elérést? Ennek a site-nak a _tartalma_ ingyen van, de csak ez. Viszont van gép, sávszélesség, 'net elérés igénye is, amit viszont egy ISP sem ad ingyen. És ennek a site-nak van tulajdonosa. Aki úgy döntött, hogy az általa összegyűjtött és rendszerezett anyagok megtekintésének a lehetőségét csak anyagi ellenszolgáltatásért teszi lehetővé. Mivel a portál az övé, megteheti. Nem az írásokat adja el, hanem azok ilyentén formába rendezését. Gondolom minden írónak lehetősége van a saját írását más oldalon publikálni.
Már egyszer írtam, de leírom mégegyszer: Törté-Net helyében már bezártam volna a site-ot. Akik őt gyalázzák, az ezt az Ő pénzén üzemeltetett rendszeren teszik. Én ezért nem finanszíroznék egy oldalt.

Ave, Saabi.

ps: kivéncsi vagyok, a sok mocskosszájú mikor indít egy hasonló oldalt és meddig fogja ingyen menedzselni?
1
koax
2003. május 13. 17:58
#17
Eddig még a fórum felé se néztem, de ez a fizetőssé tétel kissé kiborított...

Kár volt ezért az oldalért... pedig jó volt, de úgy tűnik lassan az egész internet pokolian elüzletiesedik, nem mintha a havi alapdíj nem lenne elég húzós. Mégis, olyan tekintetben eddig olcsóbb volt, hogy semmiért nem kellett fizetni, sajnos ez a tendencia viszont kihalófélben van.
Szvsz nem volt túl etikus húzás, és remélem, hogy az értelmesebbje elpártol ettől a portáltól... Valóban, léteznek dolgok amiért fizetni kell, és nem lehet lopni (pl. hardware), de egy ilyen mások írási hobbijából élő honlap (mert hiszen a történetek nagy része innen származik) nálam nem tartozik ezek közé. Megértem, hogy vannak kiadások, de ezek után könnyen lehet, hogy az eddigi "törzsvendégek" jó része átpártol valami ingyenes fórumra... ami végtére is érthető volna.

Sejtem, hogy az illetékeseknek jó munkája/erőforrása ráment (habár itt a tárhelynél például messze enyhébbre volt szükség, mint egy videó- vagy warez-sitenál), de a megnövekedett népszerűséget ilyen - bocsáss meg - pimaszul kihasználni, és az eddigi látogatókat sakkba szorítani nem volt szép dolog. Vagy lehet, hogy a kedves szerkesztő előre bedobta a mézesmadzagot, hogy aztán később megadóztathassa a rendszeres olvasókat? Vagy csak elérkezettnek látta az időt, hogy megadóztassa a látogatókat, és meglátta benne az üzletet? Már megbocsáss, de ezekért a szövegekért én egy fillért se fogok fizetni, és remélem, hogy minél többen tüntetőleg itthagyjuk ez a lapot.
1
gazdi
2003. május 13. 15:37
#16
ne költsd, nem kötelező...
1
Marvin
2003. május 13. 15:26
#15
Egy pont oda! Viszont nem dohányzom! Sosem dohányoztam! Úgy álltam a dologhoz, hogy: MINEK KÖLTSEM A PÉNZEM OLYAN DOLGOKRA, AMELYEK NEM ÉRIK MEG AZ ÁRÁT???
1
gazdi
2003. május 13. 15:10
#14
kapsz user-t pass-t egy hónapig él, miért kéne hetente új meg minden gépre új? :)))

vegyél akkor 500 forintért egy doboz cigit az egy napig elég :)
1
Marvin
2003. május 13. 15:08
#13
500 Ft-ot elküldeni érte, az a mókás!
És aki egy héten egszer néz be ide?
Én spec. egy gépteremben ülök. 24 gépből véletlenszerűen jut nekem hely, és van még egy másik ekkora terem is. Minden gép miatt küldjek egy sms-t?
1
T
Törté-Net
2003. április 6. 23:17
#12
Raven: Ez valószínűleg azért lehet, mert így is kell megjelennie... :)
1
Raven
2003. március 20. 15:51
#11
Nem tudom mások hogy vannak vele, de az Éva félreértése című történet nekem táblázatos formában jön be, és a táblázat celláiba teszi a sztorit...
1
4sage
2003. február 17. 12:45
#10
bocsesz();

csak igy tovabb :~Ð

:4sage
1
T
Törté-Net
2003. február 17. 12:37
#9
4sage: Olvasd el a FAQ-ot...
1
4sage
2003. február 17. 09:31
#8
hello!

az oldal nagyQL ;-)

viszont a pontozasnal az atlagszamitas bugzik min' ipari gep: 3 ember szavazott osszesen 30 pontnyit, es az atlag 7.5 -> valoszinuleg hibasan ad a script meg egyet az emberek szamahoz. (30/(3+1) = 7.5)

:4sage
1
T
Törté-Net
2003. január 9. 18:53
#7
Hardmaster: Ok, megcsináltam, köszi, hogy szóltál. :)
1
Hardmaster
2003. január 7. 13:55
#6
Ha a történetek fórumai közt szeretnék válogatni, akkor hiába rendezem bármelyik szempont szerint,a következő lapon már megint összevissza vannak.
Nem lehetne ezen javítani? Előre is kösz!
1
T
Törté-Net
2002. november 29. 10:40
#5
nagydee: Megtörtént, ma este külön egy történet megy fel vigaszdíjként... :
1