Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Bartos Ferenc
2004. október 6. 10:33
#45
Valahogy nem találom a kétnaponta ígért frissítések közül az október 4-re ígért és le is írt – következő frissítés: október 4 – frissítéseket. Lehet, hogy nem egyformán mutatja az időt a gépünk? Az enyémen 6-a van.
1
A Hegylakó
2004. szeptember 20. 10:21
#44
oké, írtam neked még egy levelet. köszi!
1
T
Törté-Net
2004. szeptember 20. 03:18
#43
A Hegylakó: Egyrészt az a 15 történet valójában úgy 10 körül szokott lenni, mivel sokan az innen leszedett történeteket próbálják meg újra beküldeni a saját nevükkel. Nem is értem, hogy gondolják ezt.

Azonkivül a belépési kódodat már 2-szer (!!!) elküldtem a levélcímedre, amit itt is megadtál. Elküldtem egyszer mikor felkerült a történeted, és mégegyszer, mikor újra kérted levélben, hogy küldjem el.
1
A Hegylakó
2004. szeptember 17. 10:45
#42
Úgy látszik mégsem sikerül betartani azt a bizonyos két napos frissítést. És már vagy egy tucvatnyi emailt írtam neked (najó annyit nem, de 3at igen)
és még mindig nem kaptam választ.
1
Kazy
2004. szeptember 12. 23:15
#41
Több mint bosszantó, hogy nincs rendszeres frissítés. Magyarázat? Vagy aki pénzt fizet, az ezt követően kussoljon? Úgy gondolom, nem EZ a módja az előfizetők gyűjtésének.
1
A Hegylakó
2004. szeptember 12. 00:43
#40
És még valami: a történetbeküldő menübe az van írva, hogy 15 történet várakozik. (egy ebből az enyim) ezek szerint vannak történetek. miért nincs frissítés?
1
A Hegylakó
2004. szeptember 12. 00:27
#39
Csak azt szeretném kérdezni, hogy most már mindig ilyen lassan lesz frissítés. 6 napja nem volt már megint. Ya igen: és ha küldtem történetet, nem az ingyenesbe, annak a tagásigját hogyan, és mikor kapom meg?
1
pet
2004. szeptember 8. 18:04
#38
Az s/m világa óriási kb 85-90 % f/m a maradék többsége f/f rendkivül ritka az f/m ezeknél még az m/m is több! ép ugy van ez mint a való világban.
Az óriási többség m/f -eket ir, talán az lehet az ok, hogy az ilyesmi csak virtuálisan létezik, gyakorlatilag megfizethetetlen. Az a gyanum a mazo férfiak még irni is gyávák, a dominák meg lusták: minek? jönnek anélkül is, még fizetnek is, nincs szükség ingerelni őket
1
T
Törté-Net
2004. augusztus 4. 16:16
#37
Steve: A frissítésnél kijavítottuk a hibát, most már megfelelő szöveg van odaírva.

A visszaesés meg annak köszönhető, hogy az utóbbi 3-4 napban 4 családi témájú történetnél felettébb gyanús pontosztozkodást találtunk, minek révén a Top10 első 4 helyére ugrottak. Nem áll szándékunkban kikutatni, hogy ki próbálja így nyomni a történeteket, ellenben az ilyenkor szokásos ellenlépéseket megtettük, azaz a gyanús pontszámokat lecsökkentettük.
Üdv: Törté-Net
1
JOE
2004. július 4. 12:45
#36
Tisztelt Törté-net!
Szeretném felhívni a figyelmet arra, ha valakik kétoldalú szerződést köt (én fizetek egy hónapra - Önök 2 naponta új történeteket tesznek fel) azt nem illik rendszeresen megszegni. De, ha már úgy adódik, legalább pótolják!

Üdv: JOE
1
pgl
2004. június 18. 20:29
#35
Ma délután még elérhetők voltak a menüből az ingyenes történetek, most pedig a menüt sem látom. Why?
1
T
Törté-Net
2004. június 16. 00:50
#34
Mordred: Mostantól nem fog tudni írni, letiltottam. :) Kár érte. :)
1
Mordred
2004. június 15. 20:48
#33
Jesszasz viktor, nagyon rá vagy te csavarodva a Maszopra. Áruld már el miért nem inkább az ő honlapjukon vered a nyáladat ha ennyire irritálnak?
Bár ha ez a kényszeres politizálás nálad valamiféle szexuális indíttatásból fakad, akkor nem szóltam, végül is mindenki úgy szerez magának örömöt ahogy tud. Megjegyzem azért baszni jobb...

Törté-Net: Lassan totál szétkúrják az oldalad. Gondoltam szólok...
1
Lola
2004. január 7. 22:23
#32
Jók vagytok, mindig benézek hozzátok!! Szeretnék tag lenni, de sajnos keveset netezhetek, ezért nem érné meg az, hogy előfiezessek a tagságira..:((
Hol találom az ingyenes részt? Sok barátnőm látogat benneteket, vmiért ők is szeretik ;)
1
T
Törté-Net
2003. november 27. 11:20
#31
Fair Play: Köszönet az információért, az adott történet pontszámát lefeleztem...

Syrak: Érdekes hozzáállás a történeted feltöltése napján reklamálni a frissítzés sebességére...
1
Fair Play
2003. november 25. 09:17
#30
Szerettem volna, ha nem kell ezt megírnom. De régóta gyanús volt, hogy „Az egy másik évfolyamtárs” történet, ami most az első, miért is első. Előrebocsátom, hogy a sztori nagyon jó, stb, stb. Viszont figyelem egy ideje, hogy ha egy történet valamikor is megelőzi, jó ha egy napig bírja, de legtöbb esetben csak órákig. És nem azért mert fokozatosan hátrébb szorul, mert mondjuk az első 3-4 szavazó 9-10 pontokkal értékeli és a többiek meg 8-7-6-5, stb. Hanem rögtön kap egy 1-est, amitől természetesen jó sok hellyel (7 egész valamennyis átlaggal) hátracsúszik, miközben a fenti sztori kap hirtelen egy-két 10 pontos szavazatot.
Az egybeesés is elég fura: egyik történet hirtelen egy pontot kap, a másik meg hirtelen tízet…
Most például direkt figyeltem, hogy a szavazatok a következő módon alakultak:
Megrontás? 8 szavazat 70 pont
Megcsalatva…3. rész: 4 szavazat 35 pont
Egy asszony a parkban: 25 szavazat 206 pont és csak ezek után jött a
Másik évfolyamtárs: 1027 szavazat 8433 ponttal.
Ehhez képes ma reggelre a
Másik évfolyamtárs: 1029 szavazat 8453 ponttal két 10-est kapott, míg a többiek mind beszedtek egy 1-est:
Megrontás?: 9 szavazat 71 pont (plusz még szavaztak rá és most 11:82 az arány)
Megcsalatva…3. rész: 5 szavazat 36 pont.
Egy asszony a parkban: 26 szavazat 207 pont
Nem tudom kinek áll érdekében, hogy ezt rendszeresen eljátssza, lehet, hogy egy rajongónak.
Viszont ez így tisztességtelen játék, mert a többi történetnek esélye sincs rá, hogy ismert legyen. És nem az a baj, hogy az ominózus sztori kap néhány tízest, mert akkor csak átvenné a vezetés és kész. Viszont a többinek lenne esélye rá, hogy szem előtt maradjon, és további szavazatokat gyűjtsön. Így viszont, hogy valaki rendszeresen lepontozza az új és jó történeteket 1 ponttal, hátra csúsznak a kétszázakárhanyadik helyre és többé esélyük sincs, hogy valaki a top 10-ben felfigyeljen rájuk. A megoldást nem tudom, találják ki azok, akiknek fontos, hogy az oldal megőrizze a renoméját. Egyébként pedig a szavazás csak egy keserű szájízű bohóckodássá degradálódik….
1
Syrak!
2003. november 23. 22:11
#29
Az oldal nagyon jó,és egyedülálló,de így külsősként úgy látom, hogy a frissítést kéne valamennyire optimalizálni!
Írtam egy történetet, és úgy vélem jól sikerült.
A kategóriáját nézve jól jönne az oldalnak, mert az oldalon ez a kategória elég szegényes.
Olvastam,hogy egy történet függ a minőségtől,és a kategóriától is!
Ezt figyelembe véve szeretném kérni a történetem mihamarábbi kihelyezését.
Előre is köszönöm!
1
Én
2003. július 5. 12:25
#28
Az utóbbi időben egyre kevesebb az S/M történet, s ami van az is lopott,, ismerős, vagy gyatra a színvonla.
1
T
Törté-Net
2003. június 14. 15:21
#27
Cloonee: Nem tudom honnan vetted, hogy bezár, én nem így tudom.
Amúgy lopás az, ha más tulajdonát elveszed. Itt ilyen nem fordul elő. Plágium pedig az lehetne, ha más történetet nem az ő neve alatt jelentetem meg. Ilyen sem fordul elő.
1
Cloonee
2003. június 14. 15:11
#26
Bezár? De kár, ki fog mostantól történetet lopni?

Cloonee a gonosz
1