Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

gizi
2005. február 6. 16:08
#105
kinyalhatod!
hogy legyen meg az örömöd :)
1
Krisz
2005. február 6. 13:12
#104
Gizi drága! Semmi alpári szöveg? Csak nem vagy beteg?
1
Bratyó
2005. február 6. 01:33
#103
Már febr.6-van frissitések sehol. Kiváncsi leszek arra mennyi új történetet kapunk?
1
yale
2005. február 5. 19:06
#102
Hahó, kedves Törté-Net, válaszolnál a feltett kérdésemre? Szerintem nem olyan bonyolult.
1
gizi
2005. február 4. 23:21
#101
Krisz: örülök, hogy boldog vagy :D
1
Krisz
2005. február 4. 21:50
#100
elégedetlen: király volt a mondatod Gizinek. Rövid, frappáns, lényegretörő. Reagálásából tekintve nem értette a mondanivalód lényegét, de boldogok a lelki szegények ....
1
Krisz
2005. február 4. 21:47
#99
Törte-net: Valahogy a Gizi nevezetű hulladékot nem véleményezte.
Gizi: Csak sajnálni tudlak, szerintem a lelki nyomorodat próbálod másra kivetíteni. Vagy lehet, hogy az alpári szavakon túl mást nem is értesz? Akkor bocs.
1
yale
2005. február 3. 11:39
#98
Kedves Törté-net!
Feltennék egy marha egyszerű kérdést, amit valószínűleg már sokszor hallhattál, de választ nem adtál rá.
Tehát: miért van az, hogy folyamatos rendszerességgel nem akkor frissülnek a történetek, amikorra te azt kiírod?
1
Bartosferenc
2005. február 3. 03:41
#97
Kedves Törté-net!
Észrevehetted, hogy egyre többen reklamálnak.
Leírtam, ha akkor frissítesz, amikor kiírod, nem fogok többet írni.
De amíg a jogos felháborodást (nézd vissza, hány üzenetemet törölted ki, amíg előfizető voltam) fricskázod, az alantas hozzászólók rendreintése helyett, addig csak elüldözöd a gondolkodni is képes előfizetőket.
1
T
Törté-Net
2005. február 3. 02:29
#96
Krisz: A kötekedést én nem tartom normális emberi dolognak. Főleg, hogy úgy, hogy állítólag ő nem is fizet elő az oldalra.
Ez lehet, hogy valami komplexus, hogy belekössön mindenbe, tényleg a lehető legváltozatosabb időpontokban.
1
még1elégedetlen
2005. február 2. 15:31
#95
Csatlakoznék az előttem szólókhoz!!
Ha ki van írva egy dátum akkor az miért nem teljesíthető frissítés szempontjából????
Akkor miért van odaírva hogy mikor lesz a frissítés ha nem is akkor van...

És ez egy szolgáltatás.. Újra és újra rá kell jönnöm hogy Magyarországon vagyunk.. Ilyen egy elcseszett országot............
1
gizi
2005. február 2. 12:08
#94
Bartosferenc: hajnali fél 5-kor nincs jobb dolgod, mint itt verni a nyálad? :) meg reggel 10-kor sem?

csak nem az oldallal fekszel és ébredsz? :)

kapcsold magad egy porszívóra mindenki jobban jár :D
1
gizi
2005. február 2. 12:05
#93
jaj kicsi Krisz felháborodott... jajmostmilesz jajjajajajajjaj
1
Bartosferenc
2005. február 2. 09:52
#92
Talán megérjük egyszer, hogy az ígért frissítés nem csak ígéret lesz?
1
Krisz
2005. február 2. 08:05
#91
Kedves szerkesztő Úr!
Én az Ön helyében a Gizi nevezetű valakit utasítanám rendre, felháborító a kifejezésmódja. Ellentétben Bartosferenc csupán nemtetszését fejezi ki normális, emberi stílusban.
1
Bartosferenc
2005. január 31. 04:23
#90
Kedves Törté-Net!
Tegnap inkább frissítettél volna, mint leveleztél.
Azért írok, mert mint korábban írtam előfizető voltam, akkor becsapva éreztem magam az ígéreteid miatt, amíg nem változtatsz írogatok.
1
elégedetlen
2005. január 30. 21:49
#89
"debrecenben is rekordot dönött" - Pont Debrecenben? Szegeden nem? :-)

Miért nem aznap frissítessz, amikor kiírod? Miért írod ki, ha úgysem tartod be? Miért nem azt írod ki, valójában mikor frissítessz?
1
T
Törté-Net
2005. január 30. 16:08
#88
Bartosferenc: Először is beszélj a magad nevében. Senki nem kért rá, hogy kéretlenül kinevezd magad a többség szószólójának. Főleg úgy, hogy a honlapra előfizetők száma pl decemberben is rekordot dönött. Szóval még csak a többség szószólója sem vagy. Fogadatlan prókátor...
És ha nem fizetsz elő az oldalra, akkor miért érzed szükségét, hogy itt siránkozz? Menj békével, nyugodj meg...

Amúgymeg semmi szükségem rá, hogy más nevében írjam le a véleményemet. úgyhogy nem vagyok Gizi, sem nem ismerem őt (Vagy csak nem tudok róla). És a stilusomról (valamint a társaságoméról) fogalmad sincsen, szóval megkérhetnélek, hogy tartsd magadban a véleményedet.

Ja, és csak egy adalék a "Tudjátok ez a szedd meg magad gyorsan, és tűnj el a pénzzel típikus esete"-mondatodhoz... Az oldal 2001. júniusában indult el, azaz 3, 5 éve. Szép, amit mondasz, kár, hogy a tényeken te sem tudsz váltztatni...

[Helyesírás javítva]
1
gizi
2005. január 30. 15:53
#87
elégedetlen: oh, én istenien érzem magam, nagyon jól szórakozom rajtatok :)

öröm nézni ahogy néhány parasztot, hogy fel lehet bosszantani 1 perc alatt :)
1
elégedetlen
2005. január 30. 15:19
#86
gizi, mi elviselünk, de te is magadat?
1