Hibák az oldalon

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Bartosferenc
2005. február 17. 03:17
#125
17-e van. Hol a 16-i frissítés?
1
szilva
2005. február 16. 17:08
#124
Lassan egy hónapja, hogy beküldtem egy szösszenetet, azóta sem látom, hogy megjelent volna, mitöbb, a beküldéskor megadott emilcímemre sem jött egy bötű reakció sem. Közben meg néha belenéztem a feltöltésbe, és mindig 10-en felül volt az elbírálandók száma. No ilyen hozzáállás mellett nem is csodálom, ha csak soknaponta kerül fel kevés olvasnivaló... Tényleg, mi a teendő, ha meg akarom tudni, mi lett a beküldött cucc sorsa?
1
yale
2005. február 15. 18:15
#123
Úgy tűnik ez a helyzet..
Törté-net! Az általam feltett kérdésre lassan már egy hete nem válaszoltál, pedig ezalatt többször is látogattad a fórumot. Nos. Szellemileg nem vagy elég fejlett, hogy egy ilyen kaliberű kérdést megválaszolj? Javaslom, hogy vizsgáltasd ki magad, vagy csináltass IQ-tesztet. Lehet hogy orvosi szakvélemény születne a csökkent képességeidről.
1
Bartosferenc
2005. február 14. 04:48
#122
Kíváncsi voltam, ha neked írnak egy nyilvánvaló hazugságot mennyi idő alatt reagálsz, és mi lesz a reakciód. Úgy látom ez bejött, elég gyorsan, de a te nyilvánvaló hazugságaidra írt kérdésekre, valamint a jogos reklamációkra miért nem válaszolsz ilyen gyorsan, vagy tegyem fel úgy: miért nem válaszolsz egyáltalán?
1
T
Törté-Net
2005. február 13. 21:43
#121
Bartosferenc: Először is olvass talán bele a GYIK/FAQ részbe. Ezzel kilőve a mondanivalód első része.

A másik meg az, hogy miért is hazudsz? Mikor emelkedett itt meg az előfizetési díj?
1
Bartosferenc
2005. február 13. 05:45
#120
KEdves Gejza!
Nem is lenne semmi baj azzal, amit írsz, ha a szerkesztő nem arrogánsan lefitymálna minden reklamálót, a komolyabbakat pedig nem törölné ki. Ha azt tenné, hogy leírja: emberek, bocs, de a frissítés 2–3 naponta kerül fel, ahogy jönnek az anyagok, mindenki megértené. Sajnos nem így tesz, rendszeresen felír egy nagyon ritkán betartott frissítési időt, aki szólni mer, az meg menjen a fenébe. Én még emlékszem, amikor ingyenes volt az oldal napi 2 frissítéssel. Majd fizetős lett kétnaponta 4-gyel. Aztán úgy emelte meg az előfizetés díját, hogy nem hívta fel rá a figyelmet, miközben már csak kétnaponta 3 frissítés van. Most is 12-ét írt frissítésnek, ma 13-a van. Ez fiar szerinted?
1
Gejza
2005. február 11. 23:15
#119
Gyerekek ne lázadjatok!
Szerintem, frissitene a szerkesző, ha lenne miből! De mivel kevesen ragadnak tollat, vagy inkább billentyüzetet, így hát csak ennyi a kinálat!
Kis ország vagyunk, és csak ennyi író hajlamú emberke van. Ezért becsüljük meg őket, és bíztassuk legalább mi ezeket, annak reményében, hogy többet fogunk olvasni tőlük!
1
Bartosferenc
2005. február 10. 03:07
#118
Az sem indokokat, csak mocskolódást hangoztat.
Törté.net válaszáról meg annyit, hogy szerzőknek azt válaszolta korábban, szért nem kerül fel hamarébb abtörténetük, mert 15–16 várakozik. Elfogytak talán, ahogy írtam?
1
Bartosferenc
2005. február 10. 03:04
#117
mellette szóló viszont csak egy
1
gizi
2005. február 10. 00:59
#116
csak 5 név ismétlődik állandóan :)

vajon hol a többi? :)
1
yale
2005. február 9. 22:44
#115
Komolyan mondom, ez egész egyszerűen röhejes, ami itt folyik. Szerkesztő úr, azt mondod, hogy csak 1-2 alklalommal fordult elő hogy csúszott a frissítés? Szeretném azt hinni, hogy csak elírtál valamit, és ezt nem gondolod komolyan. Hogy lehet ekkorát hazudni??? Ha ez csak tényleg pár alkalommal fordult volna elő, akkor mi nem sipítoznánk itt neked! Most akkor meg minek kellett ilyen arcátlanul hazudni? Ez az egész kezd röhelyes lenni, talán egy kabaréműsor sztárt csinálna belőled, kedves Szerkesztő úr!
1
elégedetlen
2005. február 9. 00:00
#114
"1-2 alkalommal fordult elő, hogy csúszott volna"
Vaskosan hazudsz. Egy-két alkalommal fordult elő, hogy a kiírt napon frissítettél.
Most van éjfél, és így február 9., közben meg az van kiírva, 8-án frissítessz.
1
T
Törté-Net
2005. február 8. 23:33
#113
Én nem vagyok sértett. Amúgymeg míg az előfizetők száma emelkedik, addig a vevők nagy része elégedettnek tűnik. Nem tudok olyat csinálni, hogy mindenkinek jó legyen.
Ha nem tetszik havi 500 ft-ért, ne fizess elő, csak ennyit tudok mondani.

A hamar kihalásról meg annyit, hogy nézd meg mióta megy az oldal.

A frissítések általában a vállalt nap utolsó órá körül érkeznek, másnap reggelre ott vannak. 1-2 alkalommal fordult elő, hogy csúszott volna, vagy kimaradt volna, ezek nagyrészt kompenzálva is lettek.

A történetek az átlagok alapján nem sokkal rosszabbak, mitn máskor. Azokat amúgy sem én, hanem az írók írják, biztos örülnek neki, hogy leszarozod a műveiket.

A hangvételem meg olyan, amilyenen hozzám szólnak.
Ha te bemész egy boltba, hogy szar az árújuk, akkor ne várj el udvarias kiszolgálást.
1
elégedetlen
2005. február 8. 22:09
#112
Történet, te tipikusan a sértett kereskedő vagy: nincs igaza a vevőnek.
Azt kell tudni a sértett kerekedőről, hogy a hamar kihaló állatfajta része.
A statisztikád bullshit. Senki nem írta, hogy a történetek száma a kevés. Amiről szó van a történetek minősége, illetve a saját magad által vállalt frissítések rendszeres csúszása. Ez utóbbira folyamatosan nem adsz választ: miért nm frissítessz akkor, amikorra kiírod, illetve miért írod ki, ha úgyse tudod betartani?
Az oldaladra felkerülő storyk minősége az elmúlt két hónapban olyan szinten esett, hogy önmagában ezért sem érdemes előfizetni. Ha hozzávesszük a frissítések rendszeres csúszását és azt a tenyérbemászó hangvételt, amivel lehülyézed a fizetős ügyfeleidet, azt kell mondjam, kívánok neked komoly konkurenciát.
1
yale
2005. február 8. 08:58
#111
Valóban, az általam feltett kérdésre a válasz biztos valahol eltűnt a mátrixban, ezért nem látjuk sehol...
1
Bartosferenc
2005. február 8. 03:30
#110
A kérdés most is megválaszolatlan amradt. Mért nem akkor frissítesz, amikor írod? Valőjában először ismerted el, hogy maradtak el történetek, csak az a baj, hogy most is mellébeszélsz, nem a kérdésre válaszolsz.
1
T
Törté-Net
2005. február 7. 23:50
#109
Tisztelt elégedetlen emberkék!

Január 31 napos. Annak a fele (2 naponta frissítés) 15,5. Az megszorozva 3-mal 46,5. Ehhez képest január hónapban 43 történet került fel (megszámolhatjátok). Szóval 3,5 történet maradt el. Akkor hogy is van szerintetek semmi nincs teljesítve, ami ígérve van?

elégedetlen: Te meg másold be légy oly szives, amikor én olyat írtam, hogy kinyalhatod vagy hasonlót. addig is, amíg ilyet nem találsz, addig nyugodtan mellőzheted a színvonal hasonló-szerű hazugságaidat. Köszönet.
1
elégedetlen
2005. február 7. 22:25
#108
yale: a helyi jani szerint ez a kérdés kötekedés, örülj, ha nem tilt le :-(
Krisz: hát igen, gizi érdekes valaki, gondolom a szerkesztő barátnője lehet, legalábbis a színvonal hasonló...
1
yale
2005. február 7. 12:38
#107
Kedves Törté-net!
Négy napja kérdeztem tőled valamit itt a fórumon, de te válaszra sem méltattál. Akkor most megpróbálkozom mégegyszer, hátha jobb kedvedben talállak: miért van az, hogy folyamatos rendszerességgel nem akkor frissülnek a történetek, amikorra te azt kiírod?
Várom válaszod!
1
Bartosferenc
2005. február 7. 10:40
#106
Álmodozol gizi?
1